در مدرسه دل آرام اینا یه رسم یا شاید برنامه خوبی که وجود داره اینه که اول هر سال یه سررسید بهشون می دن و بچه ها رو تشویق می کنن تا خاطراتشونو بنویسن...هر مدل که دوست دارن ...حتی شده 2 خط...

این عادت دل آرام رو دوست دارم و خیلی اوقات خیلی بانمک می نویسه...مثلا چند رو ز پیش دیدم نوشته بود:

"امروز سه شنبه است. امروز کلاس نقاشی و کامپیوتر داشتیم. ما هر وقت در کلاس کامپیوتر می رویم یک صدایی می آید و هم همه برپا میشود و سیستم ها را قفل می کنند.! وقتی این اتفاق می افتد همه اش می گویند در روزنگارهایتان می نویسیم ها...در روزنگارهایتان می نویسیم! حتی اگر سرفه کنیم اشکال دارد...و ما نمی دانیم چرا؟ خسته شدیم از بس تذکر گرفتیم...ما همیشه آرزو می کنم هیچ وقت سه شنبه نشود. وقتی وارد کلاس می شویم یک نفس عمیق می کشیم و مراقبیم تا صدایی از کسی در نیاید...!"

دیگه لازم به گفتن نیست که حال و روز من بعد از خوندن این خاطره چطوری بود...

/ 25 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي اچ

آخييي الاهي خدا ايشالا برات نگهش داره خانومي [گل]

z

تو یه وبلاگی نظر داده بودی که تحقیر پسر بچه ها تو مدرسه چقدر خطرناکه و جنایات اینده رو رقم میزنه ... راستش فضای مدارس پسرانه زمان ما که سراسر کینه و نفرت و تحقیر و شلنگ بود .

ندا

سلام.من از وب هلیا اومدم اینجا.شماره کارگر رو خصوصی براتون میزارم.خیلی خانومه تمیزیه و دنبال کار.

خانم اردیبهشتی

سلام متاسفانه سیستم آموزش و پرورش ما تنها چیزی که نداره پرورشه! آموزشش هم که در حد ابتدایی مونده. در حد سوادآموزی. یادگیری یک سری درس که شاید 100 سال آینده هم به دردت نخوره!!!!! درس زندگی که بچه ها کجا یاد بگیرند؟ احترام به خود؟ شاد زیستن؟ حق حیات و شاد بودن؟

ندا

الهام جان کی برنامه اش رو داری زنگ بزنی بیان خونه تو تمیز کنن؟

فرانک

سلام! من اولین باره میام میام اینجا . چند تا از خاطرات قشنگ شما و دل آرام نازنین رو خوندم . خوش بحال دل آرام که مادری به این خوبی و مهربونی داره! کاش همه مادرها با عشق و علاقه به فرزندانشون میرسیدن . مادر مهربون؟ همیشه دل آرام رو دوست داشته باش و بهش بگو دوسش داری حتی اگه بزرگ شد و شد 23 ساله! اونموقع هم بهش محبت کن . دوره جووونی دوره حساسیه مخصوصا برا دخترها ... موفق باشین مادر مهربون . انشاالله دل آرام عزیز هم عاقبت بخیر بشه :)

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم پادگانه یا مدرسه؟ آخه اینها فقط 8 سالشونه[ناراحت]

سلام

سلام خوبی؟ وبلاگ زیبایی داری خیلی لذت بردم خوشحال میشم به منم سری بزنی موفق باشید [گل]

fathi

آموزش اسکیت پایه و تخصصی نمایشی در سالن های سر پوشیده از 4 سال به بالا با فریبا فتحی مربی بین المللی اسکیت نمایشی. 09123588142 http://skate.persianblog.ir

مریم مامان سروش

نه به این ایده خوب دادن سررسید و نه به این برخورد!چه تناقضی[ابرو]